• Vergroot lettergrootte
  • Standaard lettergrootte
  • Verklein lettergrootte
E-mail Afdrukken PDF

Nieuwsberichten


Hier staan diverse nieuwsberichten.


Kerst Orgelconcert vanuit de kerk van Zoelen

Vanwege de corona maatregelen ziet de kerst er voor iedereen toch anders uit dan normaal.

Om hier een beetje kleur in te brengen, is een orgelconcert opgenomen met de organisten van de kerk in Zoelen.

https://kerkdienstgemist.nl/stations/1666/events/recording/160880040001666

Vanaf donderdag ochtend 24 december staat de opname online.

We wensen u allen veel luisterplezier en wensen u goede dagen en een gezond 2021

 

 

Rommelmarkt spullen - hele jaar in te leveren

Inzamelen oude spullen, het hele jaar!

Wij willen graag het hele jaar door spullen kunnen innemen voor de rommelmarkt. Zo hoeft u uw overtollige en nog bruikbare spullen niet weg te gooien of bij de kringloop te brengen, maar krijgen ze een tweede kans op de rommelmarkt. Er wordt nog gewerkt aan opslag voor grote spullen.

Alle kleine spullen die in een zogenaamde bananen-doos passen, mag u nu het hele jaar door aanbieden! Boeken, kleding, kleine spullen, elektra, speelgoed, als het maar in de doos past. We zorgen ook voor lege dozen, als u die nodig hebt om spullen aan te bieden. Graag dan even een bericht naar Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. , of neem contact op met een van de leden van de rommelmarktcommissie.

Graag tot ziens op de volgende rommelmarkt, die is op zaterdag 13 juni 2020. Zet maar vast in je agenda.

 

Kerkdienst gemist

Onze kerkdiensten nu ook te bekijken en beluisteren via internet

Het is zover……vanaf nu zijn onze diensten live en achteraf te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl

Er kan geluisterd worden vanaf een gewone computer of laptop door met de internetbrowser naar www.kerkdienstgemist.nl te gaan, onze kerk te zoeken en de dienst aan te klikken die je wilt beluisteren. Ook is het mogelijk om op je Android- of Appletelefoon of -tablet de app te downloaden. Daarna zou het zich ook vanzelf moeten wijzen.

Op de site van Kerkdienstgemist zijn trouwens ook diensten te beluisteren van andere kerken, waaronder een aantal van onze streekgemeente.


Veel luisterplezier!